Alyanshane

 

Altın ve Gümüş Alyans Modelleri

ÜYE BİLGİLERİ
SİPARİŞ HATTI
0212 603 03 43 - 44


İADE SÜREÇLERİ HAKKINDA

Ürün iadesi işlemlerinde , 4822 Sayılı Kanun ve Değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun şartları uygulanır. Alıcılar , 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Fakat Alyanshane bu süreyi siz değerli müşterileri için 30 güne çıkarmıştır. Bu hakkın kullanılabilmesi için , cayma kararının Alyanshane.com ‘ a 30 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir.
Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Bu nedenle , tüketicinin talebi doğrultusunda altın , değerli metal veya değerli taş kısımlarına yazı yazılan ürünler , vb. gibi tüketicinin istekleri doğrultusunda üretilen tüm ürünler cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır.
Bildirim için info@alyanshane.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Alyanshane.com dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda , iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.
İadeniz onaylandıktan sonra ürünü aşağıdaki adresimize gönderebilirsiniz.

 

Mert Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd Şti

Tevfikbey Mah. Dr. Ali Demir Cad. No:39 Sefaköy-K.Çekmece/İSTANBUL

Telefon : 0212 6030492


İade etmek istediğiniz siparişlerinizin , size gönderilen şekliyle , ürün , fatura , irsaliye , sertifika , ürün kutusu , ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin , eksiksiz olarak  size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında , kargo firmalarından , ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle , ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.
Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV ‘si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilemez. 
İade alındıktan sonra , iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. İade onaylanırsa , 7 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanarak verildiyse , kredi kartına , havale / EFT yoluyla verildiyse , banka hesabına iade edilir. Tüketicinin cayma hakkını kullanarak yapmış olduğu iadelerde , satıcının söz konusu ürünün teslimatı için kargo firmasına ödemiş olduğu tutarlar düşülerek iade işlemi yapılır. İade edilecek tutarın kredi kartı hesabınıza yansıması 1-4 hafta arasında sürmektedir.